e
sv

Steam Hesabı Nasıl Çalınır?

272 Okunma — 18 Ocak 2021 20:31
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyun dünyasında en çok aktif ve popüler uygulamalarından bir tanesi olan steam, her geçen gün hem kullanıcı kitlesini hemde, oyun kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her gelen yenilikler ile beraber bazen kullanıcı güvenlik açıkları’da bu durumlarda artmaya devam ediyor. Sizlere bu yazımızda steam hesabı nasıl çalınır ve steam hesabı güvenliği nasıl yapılır, sorularına yönelik cevaplarını ele alacağız.

Steam Hesabı Çalma

İnternet ortamında steam hesabı çalma konusu ile alakalı birden fazla içerik ve program mevcuttur. Bu programlar bazen çalışabilir bazı durumlarda tam aksine kendi hesabınızı çaldırabilirsiniz. Bu tarz program ve uygulamaları kullanırken mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

Steam Hesabı Güvenliği

Yukarıda ki başlıkta ki gibi bir steam hesabı güvenliği tamamen sizin elinizde olmaktadır. Güvenmediğiniz web sitelerinden program indirmeyiniz ve steam hesap bilgilerinizi her yerde paylaşmayınız. Steam kullanıcılar için sunmuş olduğu iki faktörlü doğrulama özelliğini mutlaka aktif etmeniz gerekir.

Steam Hesabım Çalındı

Eğer ki steam hesabınız çalındıysa panik yapmanıza asla gerek yoktur. Steam kullanıcıları ile alakalı bu tarz hesap çalınma durumları ile alakalı özel bir portal hazırlamış durumda. Steam uygulaması üzerinden veya steam web sitesi üzerinden, hesabınızın gerekli bilgileri ile steam ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.

Steam Hesap Çalma Programları

İnternet ortamın başlıkta ki gibi birden fazla program mevcut. Fakat biz sizlere aşağıda anlayabileceğiniz youtuber arkadaşlar tarafından çekilmiş bir adet video bırakacağız. Bu video izlediğiniz takdirde tüm bu soruların cevaplarına ulaşabileceğinizden eminiz.

Sıradaki içerik:

Steam Hesabı Nasıl Çalınır?