e
sv

Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Pozlarını Paylaştı! İşte O Görüntüler!

59 Okunma — 20 Haziran 2021 15:20
Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Pozlarını Paylaştı
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Magazin gündeminin ilgi çeken isimlerinden Şeyma Subaşı, aşklara doyamadı. Verdiği pozlarla sosyal medyanın da ilgisini çeken ve gündemde kendisine yer bulan Subaşı, sevgilisini öperken çekindiği fotoğraflarla, aşkını yaşamaya devam ettiğini belli etti. Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin evlilik teklifini kabul eden sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sevgilisinin doğum gününü oldukça romantik bir şekilde kutladı. İşte o doğum gününden görüntüler!

Subaşı, Sevgilisinin Doğum Gününü Romantik Bir Şekilde Kutladı

Sosyal medyanın ilgi çeken isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı’nın attığı her adım pek çok insan tarafından takip ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda Mısırlı sevgilisinden evlilik teklifi alan ve teklifi kabul eden Subaşı, sevgilisinin doğum gününü kutladı. Objektiflere yansıyan görüntüler, Subaşı ve Alsaloussi çiftinin romantik anlar yaşadıklarını gözler önüne serdi.
Yedi aydır birlikte olduğu ve milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin doğum gününü eşsiz bir şekilde kutlayan Subaşı, objektiflere samimi pozlarıyla yakalandı. Sevgilisiyle çekindiği fotoğrafları sosyal medyada takipçileriyle paylaşan Subaşı’nın mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Melisa Ilıcalı da Fotoğraf Karesinde Yerini Aldı

Sevgilisini öpmelere doyamayan Subaşı, evlenmek için sabırsızlandığını da belirtmekten geri durmadı. Kısa süre önce evlilik teklifi alan ve evlilik hazırlıklarında bulunan Subaşı, sevgilisinin doğum günü için özel bir hazırlık yaptı. Evlenmek için gün sayan ve sosyal medyanın gündeminden düşmeyen 30 yaşındaki fenomen, romantik bir mesaj ve aşk dolu karelerle sevgilisinin doğum günün kutlayarak magazin dünyasını adeta salladı.
Subaşı tarafından sosyal medyada doğum gününe ait kareler paylaşıldı. Bu karelerde Subaşı’nın Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa Ilıcalı da yer aldı. Paylaşım 90 binden fazla beğeni alarak sosyal medyada ön plana çıkmayı başardı.

Şeyma Subaşı Sevgilisini Öpmelere Doyamadı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sevgilisi ile dudak dudağa pozlar verdi. Bu fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşan Subaşı, paylaşım sırasında sevgilisinin ne kadar muhteşem bir insan olduğunu anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğine dair bir not da düştü. Aile olmak için sabırsızlandığını belirten Subaşı, sevgilisiyle birlikte paylaşacakları gelecek için çok heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sosyal Medya Fenomeni Şeyma Subaşı, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Pozlarını Paylaştı! İşte O Görüntüler!