e
sv

Instagram Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?

1475 Okunma — 24 Şubat 2021 13:11
instagram-hesap-calma
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram hesap çalma, Instagram hackleme sorularına yönelik içeriklerimizi sizler için tekrardan güncelledik.

Günümüzün en yaygın ve popüler sosyal ağ arasında yer aralan ve rakiplerini geride bırakarak ilk sırala yerleşen instagram, instagram hesap çalma nasıl yapılır yazısı binlerce kişi tarafından en ilgi duyulan yazılarımızdan bir tane oldu.

Hackleme olaylarını ve taktiklerini çözerek, konu içerisinde ki yazılarımızın devamında, instagram hesap güvenliği hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Hesap Çalma

instagram hesap çalma

Günümüzün ve hatta dünya genelinde her cep telefonu veya bilgisayar sahip olan kullanıcı popüler instagram uygulamasını kullanmaktadır. Hemen hemen her anına eşlik eden ve bağımlılık durumunu arttıran bir sosyal medya platformu haline geldi. Milyonlarca insanın kullandığı bu platformda sizler için instagram şifre kırma yöntemi nasıl yapılacağına dair uzun araştırmalar yaptık.

Instagram Hesap Çalma Yöntemleri

Instagram hesap çalmak için bilinen bazı en yaygın olarak kullanılan özel yöntemler vardır. Bu özel yöntemleri öğrenerek sizlerde hesabınızın çalınması yönünde engel olabilirsiniz. Sizlere aşağıda bahsedeceğimiz instagram hesap çalma yöntemleri okuyarak, instagram hesabınızın kötü kişiler tarafından çalınmasına engel olabilirsiniz.

Hedef belirlediğiniz instagram hacklemek istediğiniz hesabı kişinin profilini ve çevresini iyi analiz ederek, onun hakkında topladığınız tüm bilgileri deneyebilirsiniz. Örneğin telefon numarası, doğum tarihi gibi bilgiler ile bir şifre kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu şifreleri instagram üzerinde deneyerek instagram şifre kırma 2021 yöntemini uygulamış olabilirsiniz.

Bir diğer yöntemimiz aslında pek çok kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Çalmak istediğiniz kişini hesabını virüs yöntemi ile çok kolay bir şekilde çalabilirsiniz. Trojan veya sanal alemde bilinen diğer adı ile Keylogger ile kullanıcın her klavye dokunuşlarını kayıt edebilirsiniz. Bunların yanı sıra hesap güvenliğiniz için kaliteli ve iyi bir virüs programı kullanmanızı kesinlikle önermekteyiz.

Instagram Hesap Çalma 2021

Instagram hacklemek için sizlere yukarıda anlattığımız işlemler 2021 yılına ait en popüler kullanılan yöntemlerin arasında yer almaktadır. Bu yöntemler ile birlikte çok kolay bir şekilde instagram ip adresi bulma tamamen instagramın kullanıcılar için sunduğu yardım merkezi üzerinden bulabilmek mümkün olmaktadır.

Instagram Hesabı Nasıl Çalınır?

Bahsedeceğimiz bu işlemlerin kesin olarak pozitif yönde sonuçlanmadığını ve sadece sizler için bilgi vermek amaçlı hazırladığımızı belirtmekte fayda duyuyoruz. Instagram hesabı çalmak isteyen kişiler, internet arama motorlarında yaptıkları araştırmalar sonucunda, başka bir kişinin hesabını ele geçirmek için aşağıda ki yöntemleri kullanmaktadırlar.

 • Herhangi bir tarayıcı üzerinden instagram web sitesini açarak, instagram hesabını çalmak istediğimiz kişini kullanıcı adını ilk olarak bulmalısınız.
 • Aynı yerde bulunan instagram giriş ekranı üzerinde “Şifremi unuttum” bağlantısına tıklayalım.
 • Tarafınıza açılan ekranda şifre yenileme bölümünde bulunan panel üzerinde ki tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde dolduralım ve “Şifremi yenile” bağlantısına tıklayalım.
 • Artık tek durum instagramın sizi o kişi olarak kabul etmesi ve şifre sıfırlama bağlantısını size göndermesi olucaktır.

Instagram Hesap Çalındı

Arama motorlarında en çok sosyal medya platformları ile ilgili aratılan konulardan bir tanesi olan instagram hesabım çalındı sorusunu kesin olarak denk gelmişsinizdir. Instagram hesabım çalındı nasıl geri alırım sorusuna yanıt olarak sizlere aşağıda vereceğimiz bilgileri eksik uygularsanız Çalınan instagram hesabını geri alma durumunu başarılı bir şekilde tamamlamış olursunuz.

 • Herhangi bir cihazınız üzerinden instagram web sitesi üzerine giriş yapalım.
 • Açılan ekranda “Şifremi unuttum” bağlantısına tıklayalım.
 • Açılan ekran üzerinde ki gerekli kutuya “Kullanıcı Adınız veya Telefon Numaranız veya E-Posta Adresiniz” yazalım ve hesabınıza kayıtlı olan seçeneklerden herhangi birisine “Giriş Bağlantı” gönder bağlantısına tıklayalım.

Tüm bu işlemlerin ardından bir süre bekledikten sonra şifre sıfırlama işlemi için bir bağlantı tarafınıza gönderilecektir.

Instagram Hesap Çalma Video Anlatım 2021

Yukarıda bulunan içerik bir youtuber tarafından çekilmiş olup içeriğinde anlatılan işlemler sonucunda instagram hesabı çalma yöntemlerini öğrenmiş olup, bu tip saldırılara karşı hesabınızı nasıl koruma altına almanızı öğrenmiş olucaksınız.

Instagram Hesabı Çalınır Mı?

Popüler uygulamaların her zaman bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Instagram kullanan her kullanıcı hesabı zaafiyetlerden dolayı çalınabilir.

Instagram Hesabı Çalınınca Nasıl Geri Alınır?

Sizde instagram hesabınızın çalındığını kesin olarak eminseniz, yukarıda bulunan içeriklerimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram Hesabı Çalınmaması İçin Ne Yapılmalı?

Hesabınıza ait bazır güvenlik önlemleri almanızda fayda vardır. Bu yöntemleri kesin olarak yukarıda ki videoda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Instagram Hesap Çalma Nasıl Yapılır ?